Născută pe data de 12 martie 1994
Zodia:Peşti.
Clasa: X E
Zodia:Peşti.
Clasa: X E
“Am 17 anisori si sunt in zodia Pesti.Ma consider o persoana calma,sociabila,prietenoasa, copilaroasa,visatoare destul de mult ,incapatanata,comunicativa, jucausa,cu spirit de initiativa,sensibila,dornica sa ajut, dar in acelasi timp accept si ajutorul celor de langa mine,si nu sunt punctuala e ca un defect al meu .
Imi place sa calatoresc,sa citesc,sa pictez,sa merg la shopping, la teatru/operete,sa fac sport,sa dansez,sa ascult muzica,sa-mi petrec timpul liber cu prietenii,sa particip la actiuni intra/extra scolare.
Nu-mi plac oamenii egoisti,plini de sine,minciuna,dezordinea.
Impact inseamna pentru mine un mod placut de a-mi petrece cateva ore ,vorbind si actionand pe diverse teme ce bucura alti copii/oameni.Piesele,jocurile,actiunile umanitare sunt cateva din lucrurile in care m-am implicat si vreau sa ma implic in continuare.”
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu