miercuri, 16 martie 2011

Diana-Ştefania Timofte


            Dianatefania Timofte [alias Dydy]
            Născută la data de 22 martie 1994
            Zodia:Berbec

Clasa :X E

Sunt o fire comunicativă, prietenoasă,care iubeşte distracţia dar şi statul degeaba,activă şi foarte vorbareaţă şi care uraşte tradarea.Îmi place ceea ce fac şi sunt şi cel mai mult îmi place sa fiu VOLUNTARĂ!
Impactul este un loc unde înveţi sa fii mai bun,te dezvolţi ca persoană într-un mod plăcut,un loc unde îţi poţi face mereu prieteni şi locul unde trebuie să vii dacă îţi doreşti să-i ajuţi pe cei din jur.
Pentru mine impact este atât un loc cât şi un grup important,unde am ce învata,unde toţi sunt egali,unde deşi pierdem sau învingem avem ceva de învaţat şi cel mai important locul prin care pot ajuta atât pe cei din jur cât şi pe mine.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu