miercuri, 16 martie 2011

Dohotaru Ştefan-Lucian






 
               Dohotaru Ştefan-Lucian
               Născut pe 6 aprilie 1994
               Zodie:Berbec
               Clasa:X B (Liceul de Informatica,)







 
O scurtă descriere  a mea ? Păi din start pot spune că nu sunt tipul băiatului foarte liniştit, ca un ghiocel in mijlocul primăverii, nu,asta sigur nu sunt.  Mai degrabă sunt o persoană energică ,plină de idei, de cele mai multe ori bune, in funcţie de cum le percep cei din jur. Îmi plac ieşirile chiar cât mai des posibile şi dacă se poate chiar extreme,cum ar fi mountain-bike ,e super să ieşi cu prietenii/ amicii la o tură prin pădure cu bicicleta.


 Pentru mine IMPACT  reprezintă o oportunitate de a-ţi cunoaşte unele limite , să înfrunţi noi provocări şi să cunoşti personae noi. E locul in care poţi face ceva bun şi pentru tine dar şi pentru alţii .

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu